Zdrowie i Ty

Szkoła Językowa Warszawa Wola – Enjoy School

Chcesz biegle władać językiem angielskim, ale nie wiesz, jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i polskiego dla swojego najmłodszego dziecka? A może dla starszej córki? A może chcesz poprawić swój język na poziomie biznesowym? Czegokolwiek szukasz, znajdziesz to w szkoła językowa Warszawa Wola – Enjoy School
Każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie w Warszawskiej Szkole Językowej Wola Enjoy School to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego Szkoła Językowa Warszawa Wola?

Przede wszystkim jest to szeroka i szyta na miarę oferta dla każdego, ale o tym krótko porozmawiamy. To ciekawe książki i inne materiały edukacyjne. Wiedza i pozytywna energia kadry pedagogicznej sprawia, że ​​warto odwiedzić to miejsce. Program nauczania jest starannie opracowany i zależy od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby zmaksymalizować uwagę nauczyciela. Szkoła językowa Warszawa Wola koncentruje się na rozwijaniu wszystkich aspektów nauki języka obcego: słuchania, czytania, pisania i oczywiście mówienia. Na większości zajęć to uczniowie rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne w języku obcym, rozmawiając ze sobą na interesujące i często aktualne tematy. Nie sposób nie wspomnieć o przyznanej niedawno nagrodzie: Orły Edukacji 2020 trafiło do szkoła językowa Warszawa Wola – Enjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz angielskiego chcesz biegle posługiwać się hiszpańskim lub polskim, sprawdź to.

Jaka jest oferta szkoły językowej Warszawa – Enjoy?

Przede wszystkim jest budowany wiekowo, zapewniając odpowiedni rodzaj transferu wiedzy do potrzeb odbiorcy. szkoła językowa Warszawa Wola oferuje kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieżowym. Istnieją również kursy dla dorosłych – zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i zaawansowanych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kursy dla firm lub typowe słownictwo biznesowe. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby lepiej podzielić uwagę nauczyciela między uczniów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

– atrakcje dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat). Maluchy uwielbiają śpiewać piosenki, opowiadać bajki i historie, gry, gry i konkursy. Uc

zenie się odbywa się więc naturalnie. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje stacjonarne – wręcz przeciwnie – nauce towarzyszy wiele gier ruchowych. Nauczyciel rozmawia z dziećmi nie tylko po angielsku, ale poprzez sceny, ruchy i gesty, dzieci nie tylko się nie nudzą, ale także uzyskują widoczne rezultaty. Zajęcia odbywają się zwykle dwa razy w tygodniu po 30-45 minut. To optymalny czas na skupienie się, zainteresowanie dziecka i jednoczesne zdobywanie wiedzy. Zapewniając dziecku kontakt z językiem od najmłodszych lat, komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Zajęcia dla studentów

– dla uczniów (w wieku 6-15 lat) przewidziane są działania ukierunkowane głównie na aktywny udział uczniów. Odpowiednie przyporządkowanie do grupy – w oparciu o posiadane już umiejętności językowe, zapewnia komfort i poprawne wykonanie. Kursy odbywają się w małych grupach i często odbywają się gry fabularne i dialogi klasowe. Uczniowie pracują w parach, co jest naturalną okazją do wymiany poglądów i dialogu. Nauczyciele korzystają z różnych materiałów dydaktyc

znych, w tym z telewizji, radia i materiałów prasowych. Dzieci po wykonaniu ciekawych zajęć nie nudzą się i pozostają skupione, co skutkuje późniejszymi wynikami i pokonywaniem barier językowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 50, 60 lub 90 minut w zależności od grupy wiekowej.

Zajęcia dla młodzieży

– dla młodzieży (15+) zajęcia dostosowane są głównie do poziomu. Wiele osób miało już pierwszy kontakt językowy i chce doskonalić swoje umiejętności wśród rówieśników. Przekazana wiedza ostatecznie pomoże Ci uzyskać jak najlepszy wynik na egzaminie maturalnym lub uzyskać certyfikat z angielskiego. Lekcje obejmują mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Studenci rozwijają maturę i materiał egzaminacyjny, ćwicząc kluczowe umiejętności, które są następnie oceniane. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja – i właśnie na to szkoła językowa Warszawa Wola Enjoy kładzie duży nacisk. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

– dla dorosłych dostępne są zarówno kursy standardowe, biznesowe, jak i korporacyjne. Wachlarz możliwości jest szeroki. Lekcje odbywają się zarówno w grupach, w parach, jak i indywidualnie – tylko w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i ćwiczenie konwersacji. Z jego pomocą możesz przygotować się do egzaminu językowego lub uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania lekcji i częstotliwość zajęć dostosowujemy do możliwości i życzeń naszych klientów.

Zarówno kursy dla dzieci, jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, z podręcznikami i rozmowami połączonymi z różnymi grami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawskiej Woli https://enjoyschool.eu/; ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al.Jana Pawła II 61/131 e

– Warszawa Tarchomin – ul. Myśliborska 115/3.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *